У зв’язку з тим, що у 2021 році сертифікаційний тест ДПА з математики має дворівневий характер, Український центр оцінювання якості освіти надає роз’яснення стосовно реєстрації на ЗНО з математики (для вступу до закладів вищої освіти):

“Випускники поточного року, які вивчали математику на рівні стандарту і не планують використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, мають обрати сертифікаційну роботу Математика (завдання рівня стандарту).  Щоб обрати саме цю сертифікаційну роботу,  потрібно упродовж реєстрації поставити позначки «зарахувати як оцінку ДПА», а також «не отримувати результат 100-200». Здобувачі освіти, які позначили саме такі реєстраційні дані, отримають за виконання сертифікаційної роботи з Математики (завдання рівня стандарту) тільки оцінку за шкалою 1–12 балів.

Випускники поточного року, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, мають обрати  сертифікаційну роботу з Математики (поставити позначки «зарахувати як оцінку ДПА», а також «отримувати результат 100-200»). Для таких учасників як оцінку ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31. Вони  отримають як результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту), так і за рейтинговою шкалою 100-200 балівзовнішнього незалежного оцінювання.

Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, обов’язково виконуватимуть  завдання сертифікаційної роботи з Математики. Вони отримають оцінку за шкалою 1–12 балів за виконання всіх завдань тесту (важливо поставити позначку «зарахувати як оцінку ДПА»), окрім того, вони можуть отримати результат зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів, якщо поставлять позначку «отримувати результат 100-200».”

Детальніше за посиланням: https://testportal.gov.ua/dpa-2021-sertyfikatsijna-robota-z-matematky/