1. Заяви в електронній формі подають вступники для здобуття ступеня магістра за всіма спеціальностями (окрім: 011 Освітні, педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.08 Середня освіта (Фізика), 014.15 Середня освіта (Природничі науки), 017 Фізична культура і спорт, 205 Лісове господарство).
 2. Для подання електронних заяв вступник з 01 серпня 2020 року реєструє особистий електронний кабінет на веб-сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua/ або, у випадку запровадження такої можливості, на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг за адресою http://diia.gov.ua/
 3. Під час реєстрації вступник зазначає наступні дані:
 • адреса власної електронної пошти, до якої вступник має доступ. Зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету;
 • пароль для входу до особистого електронного кабінету;
 • номер, PIN-код та рік отримання екзаменаційного квитка, що був отриманий під час реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ;
 • серія та номер документа про здобутий освітній ступінь вищої освіти.

Під час реєстрації електронного кабінету вступник надає згоду на оприлюднення результатів ЗНО/ конкурсного бала та на публікацію інформації про подані заяви.

 1. В особистому електронному кабінеті вступник вносить номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів для можливості оперативного зв’язку закладу освіти з вступником.

Крім того, вступник завантажує копії документів у електронній формі (сканована копія (фотокопія) у форматі pdf, jpg):

 • додатка до документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ. При цьому середній бал додатка про здобутий ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти вказується ЗНУ на підставі завантаженої сканованої копії (фотокопії) відповідного документа;
 • кольорової фотокартки розміром 3х4 см, що подає до ЗНУ.
 1. Подані вступником дані, що передбачені у пункті 3 цього розділу, перевіряються у ЄДЕБО.
 2. У разі збігу даних вступника в ЄДЕБО він отримує на зазначену ним адресу електронної пошти повідомлення для активації особистого електронного кабінету вступника.

Строк для активації вступником особистого електронного кабінету – одна доба після отримання відповідного повідомлення.

 1. Реєстрація в ЄДЕБО надає вступнику можливість доступу до особистого електронного кабінету з зазначеними ним при реєстрації логіном та паролем на веб-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua
 2. Подана вступником електронна заява відразу відображається у розділі ЄДЕБО, до якого має доступ ЗНУ. У момент подання електронна заява отримує статус «Зареєстровано в ЄДЕБО».

 

З порядком прийняття та розгляду електронної заяви Приймальною комісією ЗНУ можна ознайомитися на сайті університету за посиланням: “Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі”